Спеціальний вимірювальний інструмент

Вимірювальне обладнання

Спеціальний вимірювальний інструмент застосовується для контролю за розмірами оброблюваної деталі. До числа найпростіших вимірювальних інструментів відносяться: метр, масштабна лінійка, кутник, кронциркуль і нутромір.

При розробці робочих креслень шестерень і коліс, проектуванні спеціальних вимірювальних інструментів і пристосувань, необхідних для контролю зубчастих коліс, а також при налаштуванні вимірювальних приладів потрібно розрахувати номінальні розміри ряду елементів зачеплення.

Усунення зазначених недоліків цього способу дослідження об’єктів призвело до створення спеціальних вимірювальних інструментів, які дозволили випробувати і випробувати кожен об’єкт у відкритому стовбурі свердловини. Зі створенням таких інструментів з’явився новий спосіб, що отримав назву засоба зверху вниз.

Підготовлені до заточення партії інструменту видаються робітникові разом з кресленням і спеціальним вимірювальним інструментом і одночасно оформляються в накопичувальному наряді.

Для забезпечення взаємозамінності деталей і здійснення точних вимірювань при належній продуктивності необхідно виготовлення вимірювального інструменту і контрольних пристосувань.

Купити спеціальний вимірювальний інструмент, а також купити калібри різьбові, калібри шліцьові, калібри гладкі, різці, ріжучий інструмент та інший спецінструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.