Гладкі калібри: гладкі конічні калібри

Гладкі конічні калібри

Гладкі конічні калібри – це калібри-пробки, що представляють собою гладкі калібри з зовнішньою конічною поверхнею, служать для контролю розмірів отворів.

Конічні поверхні зазвичай перевіряються такими граничними калібрами, в яких прохідна і непрохідна сторона об’єднані в одному калібрі. Розрізняють: калібр- кільце і калібр-пробку. При вимірі калібром-кільцем торець виробу обов’язково повинен лежати між нижніми площинами; при вимірюванні пробкою – між верхніми ризиками.

Такими калібрами можна визначити тільки діаметр конуса, але не можна визначити, чому дорівнює кут цього конуса. Кут конуса виробу може бути перевірений цим калібром тільки на фарбу.

Робочі калібри (пробки і скоби) призначені для контролю виробів під час виготовлення, ними користуються робітники і контролери заводу-виробника.

Калібри-пробки складаються з ручок і вставок, що представляють собою їх робочі елементи, але конструктивно виробляються по-різному. Для отворів до 50 мм їх виготовляють у вигляді повних пробок, 50-100 мм – повних і неповних пробок, понад 100 мм – тільки неповних пробок. Для великих розмірів (понад 360 мм) замість пробок застосовують нутроміри.

Купити калібри гладкі, калібри для конічної різьби, замовити розрахунок гладких калібрів, а також калібри гладкі гост, калібри різьбові, калібри шліцьові, різці, ріжучий інструмент та іншої специнструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.