Калібри різьбові: калібри для метричних різьб, для трапецеїдальних різьб

Виробництво калібри різьбові

Калібри для метричних різьб

Калібри для метричних різьб
Калібри для трапецеїдальних різьб

Калибры для трапецеидальных резьб

Калібри різьбові виробляються для оцінки різьби метричного типу з урахуванням зазору.

Калібри різьбові гост призначені для контролю середнього діаметра різьби. Зовнішню різьбу перевіряють різьбовими кільцями, внутрішню – різьбовими пробками.

Різьбовий калібр-пробка конструктивно може вироблятися або з двома різьбами на різних кінцях калібру (з одного боку прохідна частина, з іншого боку не прохідна частина), або тільки з прохідним різьбленням на одній стороні калібру.

Різьбовий калібр-кільце призначений для контролю зовнішнього діаметра різьби.

Різьбовий калібр-кільце виконується в комплекті – прохідне (ПР) і непрохідне (НЕ) кільця, що дозволяє здійснювати контроль в межах поля допуску різьби. Може поставлятися і у вигляді одного кільця.

Будь-які калібри – це недешевий і точний інструмент. Найменша недбалість в експлуатації чи пошкодження поверхні призведе до втрати точності при вимірюванні й браку виробів.

Купити калібри різьбові, дізнатися калібри різьбові ціна, а також купити калібри гладкі, калібри шліцьові, різці, ріжучий інструмент та іншої специнструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.