Калібри різьбові: калібри для трапецеїдальних різьб

Калібри для трапецеїдальних різьб

Калібри для трапецеїдальних різьб призначені для контролю однозаходної трапецеїдальної різьби по ГОСТу.

Калібри – це вимірні інструменти, які контролюють розміри, форми і взаємне розташування поверхні деталі. Діляться на нормальні і граничні. Нормальний калібр – перевіряє складні профілі. Граничний – має 2 сторони: непрохідну і прохідну. Це дозволяє контролювати розмір в полі допуску.

Калібри для трапецеїдальної різьби використовуються з метою вимірювання конусних, різьбових, а також циліндричних поверхонь. Для передачі рухів застосовуються прямокутні різьби, які відносяться до групи ходових різьб, у зв’язку з чим їх чистота і точність вище, ніж у різьб, що призначені для кріплення. Тому, нарізання даних різьблень – робота висококваліфікованого професіонала на точному верстаті.

Наявність у ходової різьблення великих кроків і великих підйомних кутів – ще одна її особливість. Отже, прямокутна і трапецеїдальних різьба нарізається кількома послідовними різцями.

Ходові різьби характерні підготовкою поверхні заготовки під нарізання даної різьби. Видавлювання металу при прорізанні гвинтової канавки є тільки у вигляді невеликих задирок через відсутність гострих вершин у даної різьби. Ці задирки видаляються напилком.

Купити калібри для трапецеїдальної різьби, а також калібри гладкі, калібри шліцьові, калібри для обсадних труб, різці, ріжучий інструмент та інший специнструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.