Купити калібри шліцьові

Виробництво калібри шліцьові

Калібри шліцьові (калібри-пробки і калібри-кільця) призначені для контролю шліцьових з’єднань з прямобочними і евольвентними профілями.

Шліцьовими калібрами перевіряють тільки один граничний розмір елементів шліцьового з’єднання, так як вони є прохідними калібрами. Другий граничний розмір елементів шліцьового з’єднання перевіряють окремо по кожному елементу спеціальними непрохідними калібрами.

Шліцьові калібри виготовляють із хромової сталі марок X або ХГ. З огляду на те, що шліцьові калібри виготовляють дрібними серіями, їх обробку виконують переважно на універсальних верстатах. Для економії інструментальної сталі до шліцьових пробок діаметром понад 60 мм приварюють ручку з конструкційної сталі. Заготовки отримують шляхом розрізання гарячекатаних прутків.

Деталі калібрів з робочими поверхнями виготовляються зі сталі марок ШХ15 або ШХ15СГ за ГОСТ 801 або Х, ХВГ по ГОСТ 5950-73. Твердість робочих поверхонь – 58 … 64 HRCе. Допуски калібрів для шліцьових прямобічних з’єднань – по ГОСТ 7951-80, для евольвентних з’єднань – по ГОСТ 24969-81.

Цей стандарт поширюється на комплексні калібри (пробки і кільця), призначені для контролю сумарних відхилень зовнішнього та внутрішнього діаметрів, ширини пазів або товщини зубів, а також відхилень форми і розташування елементів профілю шліцьових валів і отворів з прямобічним профілем зубів.

Купити калібри шліцьові, дізнатися калібри шліцьові ціна, а також купити калібри різьбові, калібри гладкі, різці, ріжучий інструмент та інший специнструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.