Компанія «ТехноПрогресс»: продаж, виготовлення спецінструменту

Виробництво спецінструменту

Дніпропетровський завод спецінструменту і калібрів «ТехноПрогрес» існує як компанія-виробник спеціального інструменту вже більше 10 років. Продукція, що випускається, виготовляється безпосередньо на підприємстві.

На сьогоднішній день підприємство «ТехноПрогрес» – провідний виробник спецінструменту і вимірювальних інструментів в Україні. Також продукція від «ТехноПрогрес» широко відома і користується заслуженим попитом і на зарубіжному ринку: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.

За багаторічну історію своєї діяльності компанія «ТехноПрогрес» зуміла завоювати споживчий ринок завдяки високій якості виробленого обладнання. Також нами здійснюється подальший ремонт спецінструменту і обслуговування спеціального інструменту та комплектуючих.

Завдяки широкому спектру універсального обладнання та високому професіоналізму наших робітників, виготовляється широкий асортимент вимірювального і ріжучого інструменту. При обробці деталей застосовується сучасний металорізальний інструмент.

Виготовлена продукція піддається 100% контролю у власній лабораторії, що атестована Національним науковим центром «Інститут метрології», виданий 01.07.2008р. Реєстраційний № К. 12.006-08.

Купити калібри, різці, ріжучий інструмент, інструмент для холодної прокатки труб та інший спецінструмент, а також замовити виготовлення спецінструменту і ремонт спецінструменту Ви зможете в нашому підприємстві «ТехноПрогрес».