Підприємство «ТехноПрогрес»: місія, цілі та завдання

Цілі і завдання «ТехноПрогрес»

Нашим головним завданням є виготовлення і ремонт спеціального інструменту, впровадження нових сучасних технологій у сферу виробництва спеціального та вимірювального обладнання в Україні та за її межами. Ми гарантуємо оперативне забезпечення підприємств необхідними інструментами і донесення новітньої інформації в професійній сфері.

Складно в наш час знайти таку галузь людської діяльності, в якій не використовувався б спецінструмент. Його використання надає широкі можливості завдяки багатофункціональності.

Ще недавно різні види інструменту найбільш активно використовувалися у виробничих процесах і будівництві. А зараз з їх допомогою успішно вирішуються багато побутових питаннь, а також завдання, що стоять перед сферою послуг.

Підприємство «ТехноПрогрес», що працює на світовому ринку, розуміє всю складність завдань, що стоять перед розвитком української промисловості. Тому ми прагнемо, щоб наша місія втілилася в життя, привносячи свій внесок у розвиток галузі.

Сьогодні «ТехноПрогрес» – ексклюзивний виробник спеціального інструменту на території України. Завдяки нашій розвиненій філіальній мережі, ми постачаємо нашу продукцію і надаємо наші послуги по території всієї України. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.

Наші цілі:

  • індивідуальний підхід;
  • отримання найкращих результатів;
  • турбота про наших фахівців;
  • співпраця та партнерство на світовому рівні;
  • впровадження інновацій.

Ми завжди прагнемо до розвитку. Наші місія, цілі та завдання є основними принципами і найважливішою запорукою успіху підприємства «ТехноПрогрес».