Наші клієнти

Клієнти «ТехноПрогресс»

Наші клієнти – це найбільші й широко відомі виробники всього комплексу спеціального і ріжучого інструменту, технологічного оснащення, калібрів, різців для промислових підприємств в Україні, країнах СНД і ближнього зарубіжжя.

Замовниками продукції, що випускається підприємством «ТехноПрогрес», є компанії та організації наступних галузей: металообробна, оборонна, авіакосмічна, автомобільна, хімічна, деревообробна, нафтова, газова та інш.

Ми зарекомендували себе, як надійні постачальники якісної продукції за низькими цінами. Все інструментальне верстатне оснащення володіє надміцними характеристиками, чим забезпечує стабільну якість обробки виробів.

Будучи найбільшим виробником інструментального оснащення і пристосувань для верстатів, наша компанія постійно вдосконалює і розробляє нові види продукції.

Ми намагаємося приділяти належну увагу всім нашим клієнтам.

Наші основні принципи – відповідальність і пунктуальність. А довіра наших клієнтів і тривала співпрацю з нами – основні докази нашої успішної роботи.

Підприємство «ТехноПрогрес» виготовляє і постачає тільки високоякісний спеціальний інструмент по території України. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.

Обсяг замовлення для нас не головне, головне – це довіра та тривале взаємовигідне співробітництво.