Співпраця з компанією «ТехноПрогрес»

Співпраця підприємствам

Завод спецінструменту «ТехноПрогрес» пропонує взаємовигідне співробітництво компаніям промислової і фінансової галузі. Ми зацікавлені у співпраці з виробниками металообробного інструменту з метою надання максимально вигідних умов нашим клієнтам.

Пропонуємо комплексне постачання будь-яким спеціальним інструментом: калібри, інструмент для холодної прокатки труб, різці та оснащення для верстатів з ЧПУ, ріжучий інструмент, вимірювальний інструмент і іншим інструментом.

Багаторічний досвід роботи дає нам можливість у найкоротші терміни забезпечити Вас необхідним інструментом власного виготовлення. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.

У нашому асортименті Ви знайдете великий вибір високоточного та надійного спеціального інструменту.

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю Вашому підприємству. Підприємство «ТехноПрогрес» вже добре відомо вітчизняним і зарубіжним споживачам своїм ставленням до якості виробленої продукції, її безпеки, надійності і довговічності.

Ми працюємо у партнерстві тільки з перевіреними і зарекомендували себе компаніями по всій Україні та за її межами, що допомагає нам ефективно організовувати реалізацію та замовлення на виготовлення нашої продукції точно в строк.