Послуги підприємства «ТехноПрогрес»: ремонт, виготовлення спецінструменту

Виробництво спецінструменту

Дніпропетровський завод спецінструменту калібрів «ТехноПрогрес» пропонує Вашій увазі послуги з ремонту, виготовлення, калібрування та повірки засобів вимірювання та спецінструменту.

Займаємося виготовленням спеціального інструменту по ГОСТу і кресленнях замовника, проводимо персональні розрахунки. Готові розглянути Ваші пропозиції з проектування та виготовлення ріжучого, вимірювального інструменту, оснащення для верстатів, холодної прокатки труб і технологічного оснащення для Вашого виробництва.

Продукція підприємства «ТехноПрогрес» широко відома в Україні та за кордоном: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія. Інструмент і технологічне оснащення виробництва «ТехноПрогрес», а також послуги з виготовлення та ремонту спецінструменту отримали багато позитивних відгуків.

Виготовлення спецінструменту здійснюється як стандартно, так і за індивідуальними кресленнями, з застосуванням найсучасніших високоякісних матеріалів.

Якість спецінструменту забезпечується використанням передових технологій, сучасного обладнання і гарантується контролем на кожному етапі виробництва з подальшою остаточною перевіркою на високоточних контрольно-вимірювальних приладах.

Замовити послуги виготовлення, ремонт спецінструменту Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.