Деревообробка. Спецінструмент для деревообробки

Спеціальний інструмент

Спеціалізацією компанії «ТехноПрогресс» є науково-дослідні роботи, проектування і виготовлення високоякісного вимірювального інструмента, калібрів широкого діапазону, ріжучого інструменту та іншого спеціального інструменту для деревообробки та інших галузей промисловості.

Підприємство «ТехноПрогрес» пропонує своїм клієнтам дереворізальний інструмент, оснастку для деревообробних верстатів з ЧПУ, фрезерних верстатів та інших видів деревообробного обладнання для галузі деревообробка.

Крім виробництва, нами здійснюються поставки інструмента на підприємства, що займаються деревообробкою, поставки під індивідуальне замовлення, а також надання професійних консультацій.

Наше виробництво має в своєму розпорядженні сучасні засоби та методики для сертифікації продукції, а також всі необхідні ліцензії і акредитації.

Виробниче підприємство Дніпропетровський завод спецінструменту і калібрів «ТехноПрогрес» широко відомо і користується великим попитом як в Україні, так і за кордоном.

Весь наш асортимент спеціального інструменту для деревообробки Ви зможете придбати в Україні. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.

Така велика географія споживчого ринку завойована завдяки високій якості виготовленого інструменту, активно впроваджуваним новим сучасним технологіям.