Послуги «ТехноПрогрес»: виготовлення спецінструменту

Виробництво спецінструменту

Пропонуємо Вашій увазі виготовлення спецінструменту, калібрів, вимірювального інструмента від підприємства «ТехноПрогресс».

Наш спецінструмент має широку функціональність, і, якщо його кваліфіковано використовувати, він дозволить ефективно вирішувати багато виробничих та побутових питаннь.

Дніпропетровський завод спецінструменту калібрів «ТехноПрогрес» здійснює виготовлення спеціального інструменту по ГОСТу і кресленнях замовника, а також по налагодженим схемам.

Виготовлення широкого асортименту вимірювального і ріжучого інструменту здійснюється завдяки широкому спектру універсального обладнання та високому професіоналізму наших робітників.

За останній час наше підприємство освоїло нові види продукції для трубопрокатних заводів, а саме: ролики станів ХПТР, оправлення XПТ, планки опорні ХПТР.

Наше підприємство почало виробництво державок під МНТП і оснащення до верстатів з ЧПУ (борштанги, спеціальні кулачки та ін.). А так само калібрів для виробництва обсадних труб і муфт до них (різьбові кільця і пробки, гладкі пробки, гладкі кільця).

Виготовлення спецінструменту виконується тільки з найсучасніших високоякісних матеріалів.

Замовити виготовлення спеціального інструменту, ремонт спецінструменту Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.