Машинобудування. Спецінструмент для машинобудування

Спеціальний інструмент

У виробничій програмі підприємства «ТехноПрогрес» серед іншого асортименту продукції, є й інструмент для спеціального машинобудування. Машинобудування – це галузь промисловості, що виробляє всілякі машини, устаткування, знаряддя праці та прилади. Для виробництва в машинобудуванні необхідні якісні комплектуючі, спеціальний інструмент.

Компанія «ТехноПрогрес» має в наявності спеціальний, а також вимірювальний інструмент, який успішно використовується в галузі машинобудування, а також в метрології, металообробці та ряді інших галузей промисловості.

Вимірювальний інструмент – це спеціальні пристрої, що застосовуються для точного визначення розмірів і інших геометричних характеристик предметів (штангенциркуль, нутромір, мікрометр, мікрокатор, кутник, твердомір та ін.).

Весь інструмент для машинобудування від нашої компанії дозволяє значно скоротити виробничі витрати і підвищити продуктивність праці. Наш спецінструмент застосовується у всіх галузях, де необхідна висока точність і надійність обладнання, у тому числі машинобудування.

На всі оснащення надається гарантія, інструмент для машинобудування від «ТехноПрогрес» вищої якості, можливе виробництво на замовлення.

Весь наш асортимент спеціального інструменту для машинобудування Ви зможете придбати в Україні. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.