Металообробка. Спецінструмент для металообробки

Спеціальний інструмент

Виробниче підприємство Дніпропетровський завод спецінструменту і калібрів «ТехноПрогресс» працює на ринку виробництва спеціального інструменту для багатьох галузей промисловості. Металообробка – одна з них.

Ми зарекомендували себе як надійного і стабільного постачальника широкого асортименту різного інструменту, серед якого калібри, інструмент для холодної прокатки труб, різці, ріжучий інструмент, спеціальний вимірювальний інструмент та інший специнструмент. Також ми виготовляємо мітчики для нарізки метричної, трубної, дюймової та трапецеїдальної різьби.

Всі наші найменування виробів є незамінними для забезпечення налагодженої роботи в галузі металообробки.

Усе високоточне металообробне обладнання відповідає сучасним стандартам якості, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Металообробка – точна, наукомістка галузь, яка вимагає високоточних механічних комплектуючих для виробництва високотехнологічних виробів. Тому до всього виробництва й до розробки наукомісткої продукції ми підходимо з великою відповідальністю. У нашому штаті працюють професіонали своєї справи, що мають великий досвід роботи.

За час роботи нашого виробничого підприємства був розроблений, виготовлений і введений в експлуатацію цілий ряд пристроїв із застосуванням наших деталей.

Весь наш асортимент спеціального інструменту для металообробки Ви зможете придбати в Україні. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.