Послуги «ТехноПрогрес»: ремонт спецінструменту

Ремонт спецінструменту

Ремонт спецінструменту дозволяє ефективно вирішувати багато виробничих та побутових питаннь, з якими пов’язане життя, а також господарська діяльність сучасної людини.

Тому справний стан спецінструменту завжди має підтримуватися. Підприємство «ТехноПрогрес» виготовляє спеціальний інструмент за ГОСТом та кресленнями замовника, здійснює подальший ремонт спецінструменту і комплектуючих.

Виготовлення, а також ремонт спецінструменту, вимірювального інструменту пов’язано з великим обсягом слюсарних операцій по доведенню виконавчих розмірів, а також низкою інших високотехнологічних робіт.

Завдяки високій якості виробленого і ремонтованого вимірювального інструмента, вимірювальних приладів, калібрів, підприємство «ТехноПрогрес» завоювало довіру серед тисяч споживачів в Україні та далеко за її межами.

Наші фахівці завжди уважно стежать за якістю виробляємого інструменту та обладнання, проводять ремонт точно в строк.

Замовити ремонт спецінструменту, а також виготовлення спецінтрументу Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.