Верстатобудування. Спецінструмент для верстатобудування

Спеціальний інструмент

Компанія «ТехноПрогрес» – це науково-виробниче підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві надійних, якісних, наукоємних і технологічних спеціальних інструментів, у тому числі для галузі верстатобудування.

Верстатобудування – це галузь машинобудування, що займаеться виробництвом деревообробних і металообробних верстатів.

За багато років виробництва спецінструмент марки «ТехноПрогрес» зарекомендував себе як перевірений, високоякісний, довговічний і доступний будь-якому покупцеві.

Асортимент нашої продукції дуже великий. Основними видами нашої продукції є: калібри різьбові, калібри шліцьові, калібри гладкі, різці, ріжучий інструмент, вимірювальний інструмент, а також засоби вимірювання та контролю та інший спецінструмент.

Технологія виробництва компанії «ТехноПрогрес» спрямована на комплексне забезпечення промислових підприємств металорізальним, спеціальним, вимірювальним інструментом і оснащенням. Наш багаторічний досвід у галузі верстатобудування послужив базою для початку виробництва комплектуючих і оснащення для цієї галузі промисловості.

Ми виготовляємо тільки високоточне обладнання та інструмент. Якість підтверджена сертифікатами та ліцензіями.

Весь наш асортимент спеціального інструменту для верстатобудування Ви зможете придбати в Україні. Налагоджені експортні поставки. Ви можете розмістити замовлення із наступних країн: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.