Ріжучий інструмент: ручний ріжучий інструмент, металоріжучий інструмент

Виробництво ріжучий інструмент

Ріжучий інструмент – це інструмент для обробки різанням, тобто інструмент для формування нових поверхонь відділенням поверхневих шарів матеріалу з утворенням стружки з метою отримання готової деталі або напівфабрикату.

Види ріжучого інструменту:

  • за типом застосування – ручний і машинний (верстатний), будівельний, монтажний, і пр.;
  • за типом оброблюваного матеріалу – металорізальний, дереворізальний, і пр.;
  • за типом вживаного матеріалу – швидкорізальний, для високошвидкісної обробки, і пр.;
  • за типом оброблюваної деталі – зуборізний, різьбоутворюючі, і пр.;
  • за характером обробки – абразивний, шліфувальний, і пр.;
  • по чистоті обробленої поверхні – чорнова обробка, получорнова обробка, чистова обробка, напівчистова обробка, суперчистова обробка.

Деякі з ріжучих інструментів, що реалізуються нами:

Свердло – дворізцовий або рідше однорізцовий ріжучий інструмент, з обертальним рухом різання і осьовим рухом подачі, призначений для виконання отворів в суцільному шарі матеріалу. Складається з ріжучої частини, робочої частини і хвостовика.

Плашка і лерка – різьбонарізний інструмент для нарізування зовнішньої різьби ручним або машинним способом.

Мітчики застосовують для нарізування внутрішніх різьблень. Мітчик являє собою гвинт з прорізаними прямими або гвинтовими стружковими канавками, що утворюють ріжучі кромки. Робоча частина мітчика має ріжучу і калібруючу частини. Мітчики можуть використовуватися на токарних і свердлильних верстатах і обробних центрах, а також для нарізування різьблень вручну.

Купити ріжучий інструмент, а також купити калібри різьбові, калібри шліцьові, калібри гладкі, різці, спеціальний вимірювальний інструмент та інший специнструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.