Спецінструмент: калібри різьбові, калібри шліцьові, різці та ін

Спецінструмент від «ТехноПрогрес»

Гладкие конические калибрыКалібри гладкі Калибры для метрических резьбКалібри різьбові Калібри шліцьові прямобочныеКалібри шліцьові
Ролик стана ХПТРІнструмент для холодної прокатки труб Комплект калибров для контроля соединения МК 168Калібри для обсадних труб та НКТ Резцы: токарные, по металлуРізці й оснащення для верстатів з ЧПУ
Метчики для нарезки метрической резьбыРіжучий інструмент Калибр для контроля соосности отверстийСпеціальний вимірювальний інструмент

Дніпропетровський завод спецінструменту «ТехноПрогрес» – підприємство, що займається активним впровадженням нових сучасних технологій. Ми виготовляємо спеціальний інструмент по ГОСТу і кресленнях замовника!

Основними видами нашої продукції є: калібри різьбові, калібри шліцьові, калібри гладкі, різці, ріжучий інструмент, вимірювальний інструмент, а також засоби вимірювання і контролю та інший специнструмент.

Також у нас в наявності завжди є комплектні і поштучно різьбові кільця, різьбові пробки, контрольні пробки КІ і КІ -НЕ, різьбові пробки робочі, гладкі пробки, дюймові, трубні кільця і пробки, гладкі кільця еталонні (для настройки нутромірів), конусні пробки і втулки, контрольні шліцеві пробки прямозубого профілю, шаблони, скоби лекальні ПР і НЕ для перевірки діаметрів, спеціальні контрольні пристосування, синусні кубики, кутники, обмірні пристосування підвищеної точності.

Ми виготовляємо мітчики для нарізки метричної, трубної, дюймової та трапецеїдальної різьби.

За останній час наше підприємство освоїло нові види продукції для трубопрокатних заводів, а саме: ролики станів ХПТР, оправлення XПТ, планки опорні ХПТР.

Наше підприємство почало виробництво державок під МНТП і оснащення до верстатів з ЧПУ (борштанги, спеціальні кулачки та ін.). А також калібрів для виробництва обсадних труб і муфт до них (різьбові кільця і пробки, гладкі пробки (хрестовини), гладкі кільця).

Весь цей та інший специнструмент Ви зможете придбати в компанії «ТехноПрогресс» в Україні і зробити замовлення в наступні країни: Росія, Білорусія, Казахстан, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Болгарія, Чехія.

Вся продукція, що виготовляється нашим підприємством, супроводжується свідоцтвом про калібрування власною лабораторією, акредитованою Центральним інститутом метрології України, що виданий 01.07.2008р . Реєстраційний № ​​К. 12.006-08